LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

19.01.2009, 16:16, redakcja

Nasi uczniowie posiadają ogromną wiedzę, co potwierdzają ich sukcesy w konkursach przedmiotowych.


 Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad przedmiotowych:

________________________________________________

2016/2017

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZUCH - LAUREACI: Szymon Pawlak, Katarzyna Koczela, Maja Olejnik i Nathan Lewkowicz

WOJEWÓDZKO-METROPOLITALNY KONKURS BIBLIJNY - LAUREAT: Kamil Dymidziuk   

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MEMORY MASTER - LAUREACI: Piotr Zięba, Amelia Nowak

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY" - LAUREAT: Piotr Mazurowski WYRÓŻNIENI: Maria Iwanowska, Oliwier Szymański, Rafał Grabias, Zuzanna Michałkiewicz, Bartosz Charkiewicz, Tomasz Rybacki

XVI Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej - Piotr Mazurowski [2 miejsce]

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY - FINALIŚCI: Piotr Racki, Alicja Służała, Karolina Korenik, Weronika Sobieraj, Wiktoria Brasiun

V Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej im. Sł. Bożego kard. Augusta Hlonda - Kamil Dymidziuk [2 miejsce] 

Ogólnopolski Konkurs STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA - konkurs czytelniczy - wyróżnienia: Bartosz Stawicki, Nathan Lewkowicz, Artur Grądzki, Aleksandra Trypucka; konkurs matematyczny - wyróżnienie: Rafał Grabias; konkurs ortograficzny - tytuł „LAUREATA”: I miejsce - Zuzanna Michałkiewicz, III miejsce - Milena Kwiatkowska, WYRÓŻNIENIE - Zuzanna Falkowska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO Memory Master – Zuzanna Modliszewska [LAUREAT II STOPNIA], Izabela Ławrywianiec [LAUREAT III STOPNIA], Alicja Służała, Gabriela Malińska [WYRÓŻNIENIA]

 

2015/2016

XIV WARMIŃSKO-MAZURSKIE ZAWODY MATEMATYCZNE: Justyna Bieniek [4 miejsce], Jakub Kocięcki [9 miejsce] 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY" - WYRÓŻNIENI: Kacper Dadoś, Zuzanna Michałkiewicz, Katarzyna Borowicz, Rafał Grabias, Piotr Mazurowski, Piotr Warchoł, Michał Warkowski, Karolina Korenik, Mateusz Andzulewicz, Nikola Dudzik, Justyna Bieniek, Jakub Kocięcki

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS I-III ZUCH - LAUREACI: Nathan Lewkowicz [4 miejsce], Milena Kwiatkowska [8 miejsce], Aleksandra Ławrywianiec [10 miejsce]

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - LAUREACI: Anna Małgorzata Kłek, Justyna Bieniek, Dominika Renc, Wiktoria Dzięgielewska

WYRÓŻNIENI: Karolina Korenik, Weronika Fiodorowicz, Aleksandra Rypa, Jan Balik, Tomasz Rybacki, Piotr Zięba, Alicja Wypyszczak, Zuzanna Modliszewska, Nikola Jakubiec, Patryk Boszko

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY - WYRÓŻNIENI: Justyna Bieniek, Szymon Wąsiewicz

KONKURS WIEDZY O ZAMKACH GOTYCKICH - etap centralny - Justyna Bieniek

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY - LAUREACI: Justyna Bieniek, Mikołaj Kłek, Adrian Krzyżewski, FINALIŚCI: Weronika Fiodorowicz, Anna Kłek, Kacper Sulimowicz, Szymon Wąsiewicz

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY - Justyna Bieniek [LAUREATKA]

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO Memory Master – Justyna Bieniek [100/100 - LAUREAT I STOPNIA], Dominika Bołtruczek [LAUREAT II STOPNIA], Jan Balik [LAUREAT III STOPNIA], Amelia Nowak, Wiktoria Dzięgielewska, Weronika Fiodorowicz [WYRÓŻNIENIA]

Ogólnopolski Konkurs STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA - konkurs czytelniczy - wyróżnienia: Zuzanna Michałkiewicz, Rafał Grabias, Gabriela Malińska; konkurs matematyczny - wyróżnienie: Zuzanna Michałkiewicz

 

2014/2015

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY” - LAUREAT: Piotr Warchoł, WYRÓŻNIENI: Piotr Mazurowski, Tomasz Rybacki, Jakub Kocięcki, Julia Tytko, Jędrzej Frankowski-Wodzikowski, Bartosz Kisły

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY „ZUCH” z języka angielskiego – Milena Kwiatkowska, Nathan Lewkowicz [LAUREACI]

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO Memory Master – Aleksandra Budrewicz, Oskar Piotrowski i Marta Wawruch [WYRÓŻNIENIA]

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY - Anna Kłek, Mikołaj Kłek, Justyna Bieniek, Weronika Fiodorowicz [FINALIŚCI]

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Anna Kłek [FINALISTKA]

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Katarzyna Dolewska [FINALISTKA]

WOJEWÓDZKI KONKURS Ks. Jan Bosko - Przyjaciel dzieci i młodzieży - Patryk Boszko [6 miejsce]
TIK-TAK, TECHNOLOGIE INFORMACYJNO-KOMUNIKACYJNE - Półfinał na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego - Bartosz Kisły [18 miejsce w Polsce w kategorii szkół podstawowych]
 

2013/2014

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY - Jakub Filipkowski [LAUREAT], Dominika Banasik, Łukasz Kowalski [FINALIŚCI]

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY - Konrad Skóra [FINALISTA]

KONKURS WIEDZY O ZAMKACH PAŃSTWA KRZYŻACKIEGO – etap centralny – Justyna Bieniek
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - LAUREACI: Justyna Bieniek, Mateusz Muczajka, Dominika Bołtruczuk
WYRÓŻNIENI: Mikołaj Kłek, Weronika Fiodorowicz, Bartosz Kisły, Anna Kłek, Adrian Sołomin, Julia Starukiewicz, Weronika Żołędziowska, Aleksandra Budrewicz, Wiktoria Dzięgielewska
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY - WYRÓŻNIENI: Anna Kłek, Jakub Filipkowski, Wiktoria Dzięgielewska, Mikołaj Kłek, Martyna Panasiuk, Jan Balik
 

2012/2013

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY – Jakub Opala [LAUREAT]
WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO – Konrad Karanowski [FINALISTA]
OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY „ZUCH” z języka angielskiego – Justyna Bieniek [LAUREATKA]
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - LAUREACI: Jakub Filipkowski, Bartosz Kisły, Adrian Sołomin, Julia Starukiewicz
WYRÓŻNIENI: Jakub Opala, Konrad Karanowski, Kamala Tomczak, Malwina Duda, Aleksandra Budrewicz, Julia Tytko, Emilia Jankowska, Emanuel Andrzejewski, Monika Grześkowiak, Filip Wysokiński, Martyna Wawruch, Konrad Skóra, Aleksandra Hryniewicka, Izabela Fejfer, Jakub Filipkowski
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY - LAUREAT: Jakub Filipkowski
 

2011/2012

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU OJCZYZNY POLSZCZYZNY we Wrocławiu - Konrad Karanowski [WYRÓŻNENIE]

OGÓLNOPOLSKI KONKURS OJCZYZNY POLSZCZYZNY - Konrad Karanowski - LAUREAT tzw. Małego Finału w Elblągu

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY „TIK?-TAK!”- II miejsce w województwie; Dominik Piotrowicz i Mateusz Sudenis zdobyli dla szkoły najwięcej punktów

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FUNENGLISH.PL - szkoła znalazła się w gronie 10 najlepszych szkół w Polsce

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Dominik Piotrowicz [FINALISTA]

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY „ZUCH” z języka angielskiego – LAUREACI: Amelia Korneluk, Dominika Szubstarska, Justyna Bieniek, Maria Lender
KONKURS JĘZYKOWY OXFORD PLUS – LAUREACI 3 stopnia: Maria Lender, Julia Tytko, Jakub Żółkiewski; 4 stopnia: Malwina Duda, Grzegorz Koczela, Monika Bokwa; 5 stopnia: Jędrzej Frankowski
OLIMPIADA OLIMPUSEK z języka angielskiego – LAUREACI: Jan Balik, Justyna Bieniek

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "MELTING POT" - Justyna Bieniek [LAUREATKA]
 

2010/2011

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Sylwia Socha [LAUREATKA]

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY [FINALIŚCI] - Marek Obitz, Jan Nowicki, Szymon Tymcio, Kacper Parda, Bartosz Martynajtis, Dawid Werkowski, Dawid Konrad Tylutki

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - LAUREACI: Dominik Piotrowicz, Konrad Karanowski, Jakub Opala

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - LAUREACI: Jakub Opala, Sylwia Socha, Wiktoria Babecka, Konrad Karanowski, Aleksandra Wróblewska, Milena Filipkowska, Aleksandra Chojecka, Wiktoria Roszak, Bartosz Koczela, Michalina Leonowicz, Wiktor Ulkowski

WYRÓŻNIENI: Magdalena Stasiuk, Michalina Migdał, Sara Masiewicz, Weronika Ośka, Jakub Gabryszak, Aleksandra Kozłowska, Karolina Tytko, Weronika Stapurewicz, Emilia Kubicka, Alicja Wankiewicz

 

2009/2010

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY - Adam Kuźma [LAUREAT]

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY -  Maciej Bućko, Sylwia Socha, Szymon Tymcio, Apolonia Żukowska, Aleksandra Wróblewska, Aleksandra Murawska, Dawid Werkowski, Marek Obitz, Jagoda Kurgun, Paulina Sękielewska, Damian Nowicki

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Aleksandra Wróblewska, Daniel Krahel, Oliwia Tetfejer, Szymon Tymcio, Piotr Sznurkowski, Sylwia Socha, Paweł Pskowski, Maria Tomczak 

Ogólnopolski Konkurs STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA - konkurs czytelniczy „I Ty bądź czytelny” - wyróżnienia: Helena Jankowska, Bartosz Koczela

 

2008/2009

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - Maciej Bućko, Aleksandra Murawska, Patrycja Więczkowska, Maciej Kucharski, Marta Bąk, Marek Kudraj

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Sylwia Socha, Apolonia Żukowska, Aleksandra Dębowska, Natalia Lender, Adam Kuźma, Adrianna Hornicka, Katarzyna Wójcik, Maciej Bućko, Michał Książek, Marek Obitz, Karolina Waszczuk, Maciej Opala, Oliwia Tetfejer, Piotr Sznurkowski, Alicja Wankiewicz, Marta Liśkiewicz, Kornelia Kuriata, Katarzyna Pura, Aleksandra Paluch, Kamil Szamrej, Mateusz Wojtowicz

2007/2008

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY - Krzysztof Bednarek [LAUREAT]

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - Maciej Kucharski, Bartosz Martynajtis, Krzysztof Bednarek, Maciej Bućko

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Bartosz Martynajtis, Karolina Waszczuk, Aleksandra Paluch, Sylwia Wanago

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Piotr Szurkowski, Sylwia Wanago, Krzysztof Bednarek

 

2006/2007

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO – Julita Chapko [LAUREATKA]

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - Maciej Kucharski, Krzysztof Bednarek, Michał Obitz, Kamil Szamrej

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Julita Chapko, Marta Pajewska, Izabela Więcierzewska, Beata Urbańska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Julita Chapko, Krzysztof Bednarek
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY - Dominika Libik, Zuzanna Pruszyńska

POLSKIE ZAMKI GOTYCKIE- etap centralny - Julita Chapko

 

2005/2006

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO  – Julita Chapko [FINALISTKA]

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - Łukasz Osika, Krzysztof Bednarek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Julita Chapko, Paulina Kozłowska, Monika Bućko, Karolina Jurkin, Martyna Dombrowa
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Krzysztof Bednarek, Julita Chapko, Karolina Jurkin, Kornelia Ciok
POLSKIE ZAMKI GOTYCKIE – etap centralny - Magdalena Wojtkiewicz 

 

2004/2005

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Marta Turło [FINALISTKA]

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - Łukasz Osika

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Magdalena Wojtkiewicz, Natalia Stapurewicz, Przemysław Wyszkowski, Ewelina Kinach, Ada Bazyluk, Joanna Wąsik, Julita Chapko, Marta Pajewska
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Karolina Jurkin, Julita Chapko, Natalia Stapurewicz

 

2003/2004

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Maciej Szynkowski, Magda Wojtkiewicz, Rafał Krysztopik

2002/2003

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - Kacper Fiedorowicz, Ewelina Hornicka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Iwona Matkiewicz, Michał Bielak, Kacper Fiodorowicz
 

2001/2002

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Katarzyna Chodorowska, Radosław Litwinowicz 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - Ewelina Hornicka

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA W GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH - Radosław Litwinowicz, Jarosław Urban

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Anna Bieniek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Rafał Krysztopik, Alicja Rudzińska, Kamil Tomaszewski

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ - Katarzyna Szabatowska
 

2000/2001

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - Krzysztof Lichocki

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Kacper Fiodorowicz, Ewelina Hornicka, Michał Strukowski

 

1999/2000

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA -Bartosz Cembor, Katarzyna Chodara

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Bartosz Cembor

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Jolanta Karaś

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - Karolina Wanago

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY MORSKIEJ - Agnieszka Mularewicz, Mateusz Butkowski

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ - Joanna Górska, Katarzyna Chodara
 

1998/1999

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Paweł Olender

WOJEWÓDZKI KONKURS Z TECHNIKI - Krzysztof Ciunel

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY MORSKIEJ - Mateusz Butkowski
 

1997/1998

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA -Łukasz Butkowski

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Michał Osiński, Dominika Jaszczuk

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - Marcin Gierasimiuk, Daniel Darowski, Patryk Kulicki, Marcin Litwinowicz, Michał Świtaj

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY MORSKIEJ - Daniel Pawłowski, Łukasz Butkowski
WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ - Marta Tarasewicz

 

1996/1997

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA -Dominika Puzio
WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Jacek Górecki

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - Jacek Górecki
WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Katarzyna Suszczyńska, Izabela Kisielewska

1994/1995

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA -Tomasz Bućko, Andrzej Osiński

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Anna Szturo

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA GEOGRAFICZNA - Anna Kazberuk

 

1993/1994

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Andrzej Osiński
WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA - Robert Kumkowski
 

1992/1993

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA - Tomasz Majdyło
WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Kinga Gibowska, Anna Iwanowska

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA  Marta Radziwonik, Anna Iwanowska

1991/1992

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Aneta Szkutnik, Agnieszka Harasimowicz

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA GEOGRAFICZNA - Ewa Skiba
 

1990/1991

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - M. Szczepańczyk 

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA GEOGRAFICZNA - Anna Iwanowska

 

1989/1990

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA - Piotr Kreczmar, Marcin Kramarczyk

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Monika Grycmacher, Ewa Kozyra

 

1988/1989 

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA - Darek Szuksztul

WOJEWÓDZKI OLIMPIADA HISTORYCZNA - Karczewski

 

1987/1988

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Iwona Karczewska, Krzysztof Danisiewicz

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Monika Kędzierska, Katarzyna Fidos

 

1986/1987

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA - Anna Potrafke, Marek Gajdis, Małgorzata Szyjko

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Sławomir Kuczkowski

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Marta Szadziewska, Ela Kiełbowska
 

 

1985/1986

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA - Dariusz Soliwoda, Tomasz Dorf, Marek Mróz, Julian Wielądek
WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Katarzyna Arłukowicz

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA  - Anna Lewin, Katarzyna Witkowska

 

1984/1985

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA - Krzysztof Pańkowski
WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Izabela Dzik

1983/1984

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Robert Banaszczyk, Dominik Dudek
WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA  - Beata Szadziewska, Dorota Danisiewicz
 

1982/1983

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA - Adam Arłukowicz, Bogdan Antropow, Antoni Kronel, Tomasz Arłukowicz, Robert Banaszczyk, Dominik Dudek

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA- Adam Arłukowicz, Monika Melnarowicz

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Agnieszka Janicka, Anna Perekitko

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO - Anna Perekitko

 

1975/1976

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA - Halina Pułkownik, Mirosław Saik

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Małgorzata Muszyńska, Rafał Skutecki
 

1974/1975

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA - S. Klimaszewski, Grzegorz Bar, Małgorzata Gabryjołek

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Sławomir Klimaszewski, Ela Kaczan

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Ela Kaczan, Anna Korzeniowska
WOJEWÓDZKA OLIMPIADA PRZYRODNICZA - Zespół uczniów w składzie: Dorota Arłukowicz, Żaneta Walkusz, Beata Kulesza, Elżbieta Kulicka, Barbara Lendzion, Grażyna Zajączkowska, Artur Skutecki, Andrzej Karpowicz

1973/1974 

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA FIZYCZNA - Krzysztof Dumara, Tadeusz Kędzia
WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Krzysztof Dumara 

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Grażyna Banulewicz, Mariola Dubacka

 

1972/1973

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Marek Ożarowski

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA POLONISTYCZNA - Iwona Wyżlic

1969/1970

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA - Janusz Małysz, Ryszard Pietraszkiewicz 

 
« Wstecz

 

 

 

PLAN LEKCJI

2017/2018

1 8.00 - 8.45
2 8.55 - 9.40
3 9.50 - 10.35
4 10.45 - 11.30
5 11.40 - 12.25
 

przerwa obiadowa

6 12.40 - 13.25
 

przerwa obiadowa

7 13.45 - 14.30
8 14.35 - 15.20
9 15.25 - 16.10

SPRAWDŹ AKTUALNY JADŁOSPIS

NASZEJ STOŁÓWKI