KADRA PEDAGOGICZNA 1945 - .....

24.01.2009, 17:45, redakcja


 

Nazwisko i imię Nauczany przedmiot Lata pracy
Abramowicz Maria kl. I-IV 1945-1948
Adamska Waleria  język polski 1958-1963
Appelrod Agnieszka język angielski 2003/2004
Aronowska Dorota język polski 2000-nadal
Arłukowicz (Gierwiało) Jadwiga biblioteka

1953/1954

1963-1984

Arłukowicz Zofia zaj. prakt.- tech. 1969-1998
Babkiewicz Mikołaj muzyka 1959/1960
Bakalarz Ruta  śpiew, chór szkolny 1956/1957
Balicka Helena  chemia 1969-1972
Bałachowicz Antoni matematyka 1945
Bałdyga Cezary  język polski 1996-1998
Banasiak Anna Maria
język polski 1998-2000
Banaszkiewicz Maria nauczanie początkowe 1977-1995
Baran Alicja  matematyka, świetlica 1972-2001
Bartasun Zbigniew  zaj. prakt.- tech. 1984-1987
Bejnar w-f, kl. III 1950/1951
Biedawska Emilia kl. I-IV  1945-1951
Biedrzycka Stefania

język polski  

kierownik szkoły

 20 VII 1945-1963

1950 –1963

Biegański Sławomir muzyka, chór

1983-2001

2003/2004

Bielak Mariola PO, w-f 1985-1987
Bilicka Józefa matematyka 1971/1972
Bihuń Krzysztof informatyka 1999/2000
Bil Wiesława naucz. początkowe 1999/2000
Bohatkiewicz Wacław śpiew, chór 1945
Borkowska Monika język angielski 2002-2005
Borowik Teresa historia 1961-1969
Brewczyński Sławomir [ksiądz] religia 2007
Bronakowska Katarzyna plastyka 1983-1999
Broyaka Oleksandra religia grecko-katolicka 2008-nadal
Buszman Stanisław   1955/1956
Bylińska Stanisława kl. I-IV 1956/1957
Chamicka Elżbieta biologia 1956/1957
Chociołowska Zdzisława plastyka 1969/1970
Chrzanowski Mieczysław fizyka 1960/1961
Chudzik Teresa biblioteka 1961/1962
Ciesielska (Garkusz) Władysława język rosyjski 1953-1959
Cieślak (Anusiewicz) Henryka język polski 1955-1991
Citkowska (Hordyjewicz) Elżbieta

kl. I-IV, geografia,

biologia

1958-1973
Ciunel Teresa język polski 1988-1999
Ćwirko Ewa (siostra Klara) religia 2006-2008
Derkowska Dorota język polski 1997/1998
Dębicki Edward   1960/1961
Dobrowolski fizyka 1969-1961
Doręgowska Teresa kl. I- IV 1950-1952
Drążyński Jerzy muzyka 1960/1961
Duda Aneta biblioteka 2008-nadal
Durowicz Mikołaj   1945
Dyczkowska (Janicka) Lidia

język rosyjski, kl. I-IV,

język polski

1960-1978
Dziemiańczyk Agnieszka naucz. początkowe 1998-nadal
Dziemieszko Dorota język polski 1985-1987
Dzierma Heronima język polski 1958/1959
Fedczak Bożena matematyka 1995- 1998
Fiorek Jerzy z-ca dyrektora, WoS 1985-1988
Gabryszak Marek w-f 1993-nadal
Gajlewicz Józefa historia 1977-1990
Gałązka Zofia historia 1973/1974
Gano Stanisław w-f 1973-1976
Gibowska Irena zaj. prakt.- tech., biblioteka 1985-2006
Ginak Paweł matematyka 1950/1951
Giza Elżbieta religia 1995-1997
Głowacka Zofia biologia 1951/1952
Goerke Irena świetlica, zespół taneczny 1971-1979
Golba Zofia fizyka, chemia 1960-1972
Gołębiewska Ewa naucz. początkowe 1980-2004
Goszyńska Antonina kl. I-IV 1951/1952
Gorzelańczyk Irena język angielski 1991-1993
Góreczna Katarzyna pedagog 1999/2000
Grabowska Wioletta geografia 1999/2000
Griner Wiesław język angielski 2000/2001
Groch Barbara matematyka 2008-nadal
Gruszecka Anna fizyka, chemia 1963/1964
Gregorczyk Anna przyroda 2004
Gutowska (Borawska) Beata język polski 1999/2000
Gutowska Jolanta naucz. początkowe, informatyka 1991-2007
 
Gwarda Dorota naucz. początkowe, muzyka 1999-nadal
Hapoński Andrzej zaj. prakt.- tech., technika, świetlica 1987-nadal
Hartkiewicz Danuta naucz. początkowe 1985-2005
Hołownia Zygmunt matematyka 1952-1959
Hukowicz Alicja religia grecko-katolicka 2002/2003
Hryniewicka Teresa matematyka 1985-1999
Iwanow Eugenia kl.”0” 1978/1979
Jadczak Elżbieta historia 2005-nadal
Jakubiak Julian geografia
kierownik szkoły
1962-1974
1963–1973
Jakubiak Maria język polski 1964-1984
Janczewski Wilhelm fizyka, matematyka 1950-1952
Janicki Henryk w-f , matematyka 1964-1969
Janowicz Grażyna religia 1990/1991
Jasionowicz Urszula biologia 1962/1963
Jaszczuk Grażyna naucz. początkowe 1989-nadal
Jaworska Irena naucz. początkowe 1969/1970
Jocz Gabriela matematyka, chemia 1950-1953
Josiewicz Edyta matematyka 1997-1999
Jukiewicz Alicja naucz. początkowe, świetlica 1999- 2001
Jurewicz Alicja religia, wych. do życia w rodzinie 1991- nadal
Jurkin Barbara historia 1955-1964
Kalwajtis Krystyna religia 1992-1997
Kamińska Elżbieta plastyka 1971-1973
Karaszewski Marian dyrektor, język niemiecki 1973/1974
Kędzierawska Elżbieta naucz. początkowe 1999-nadal
Klauze Zbigniew dyrektor, język rosyjski 1974-1981
Kliszewicz (Stanicka) Renata naucz. początkowe 1986-nadal
Kliszewicz Andrzej
 
zaj. prakt.- tech., technika, informatyka 1987-nadal
 
Klimek Daria język polski 2003/2004
Klimek Robert KOSS, geografia 1995-1998
Klopf Edmund z-ca kierownika szkoły 1945-1948
Kołomyjska Helena

język polski, pedagog

z-ca kierownika szkoły

1971-1989

1971 – 1973

Komosiński Stanisław fizyka, w-f 1951/1952
Kontakiewicz Barbara język polski 2003/2004
Kopeć Halina   1955/1956
Kopeć Mirosław religia

1999/2000

2004/2005

Koper Grażyna chemia, przyroda 1986-nadal
Korenik (Żemajtis) Anna przyroda 2000-nadal
Korneluk (Makosz) Mariola świetlica, język polski,
język angielski
1999- nadal
Kosmowska (Dąbrowska) Anna język polski 2003/2004
Kosowska Regina język rosyjski, pedagog
z-ca dyrektora szkoły
1978-2006
1988–2000
Kosowski Jan Bogdan w-f 1989-1992
Kosowski Michał w-f, zaj. prakt.- tech. 1977-1992
Koszczyc Grażyna język angielski 1997-2000
Kowalska Maria świetlica, język rosyjski,
język polski
1981-1999
Kozicki Paweł [ksiądz] religia 2007
Kozikowska Leokadia naucz. początkowe 1969-zm. 5.01.1982
Kozłowska Maria muzyka, chór 1973-1975
Krawiec (Wołosowska) Halina geografia 1969- zm. 22.08.1998
Kręciewska Marzena muzyka 2003-2005
Królikowska Danuta geografia, biologia 1969-1973
Krupienik Elżbieta świetlica, naucz. początkowe 1986-nadal
Krupienik Krzysztof w-f 1988-1998
Krzyszowska Alicja w-f, zaj. prakt.- tech.,
język polski
1960-1972
Krzyżanowska Krystyna w-f 1985-nadal
Kuberska Lidia

biblioteka

z-ca dyrektora szkoły

1984-2005, 2007

1992–1993

Kudraj Halina język angielski 1997-1999
Kuklińska Leokadia kl. I-IV 1953-1958
Kulas Anna język polski 1978-1985
Kuncewicz Aleksandra historia 1945-1948
Kuszczak Olga kl. „O” 1986/1987
Kwasiborska Teresa naucz. początkowe 1970-zm.1995
Lewandowski Jan w-f 1962-1964
Linkiewicz Irena matematyka 1999-nadal
Lipiec- Furgał Anna historia 1999-2001
Lipińska E. język polski 1981/1982
Lipińska Kamila naucz. pocz., język polski, plastyka 1973-1989
Lipniewska Anna język polski 1969-1971
Lipski Tomasz w-f 1999/2000
Lizak Lilla język angielski 1999-2001
Lizak Marcin język angielski 2000/2001
Łobarzewska Anna geografia, biologia 1949-1951
Łojko Lidia język ukraiński 1991-nadal
Machniewska Stanisława naucz. początkowe 1986-1990
Machwic Iwona religia 1999-2003, 2007
Madejska Krystyna kl. „0”, naucz. początkowe 1981-1986
Majka Krystyna plastyka, świetlica 2003-2005, 2006
Malewicka Helena naucz. początkowe 1999-2003
Malinowska Jolanta matematyka 1981-1991
Małż Agnieszka świetlica 2001/2002
Mamprejew Irena język polski 1961/1962
Martynajtis Marta w-f 1999/2000
Matuć ( Matuciowa ) Helena kl. I-IV, w-f, śpiew 1945-1964
Mejksztaniec Stanisława naucz. początkowe,
język rosyjski
1961- zm. 1986
Michajłow Dorota w-f 1998-2002
Michałowska Zofia kl. I-IV 1945-1951
Mickiewicz Maria język polski 1999/2000
Mielnicka Jadwiga biologia 1978-1985
Mięsiak Bożena naucz. początkowe 1999-2007
Milewicz Elżbieta naucz. początkowe 1999/2000
Miłosek (Krerowicz) Halina w-f, plastyka, geografia 1950-1972
Miłosek Regina biologia 1961-1974
Miłosz (Mejłun) Katarzyna kl. I-IV, matematyka 1951-1953
Mirynowicz Anna język rosyjski, matematyka, biblioteka 1945-1961
Mojsrewicz Halina śpiew, chór 1957/1958
Morawska B. język polski 1989-1991
Mosiejczyk (Pyra) Halina muzyka 1969-1972
Motylewska Genowefa kl. I-IV 1955/1956
Możejko Maria kl. I-IV 1953/1954
Mrowińska (Traczyk) Maria historia, język polski 1958-1963
Mularewicz Jarosław w-f, gimnastyka korekcyjna 1985-nadal
Muszak Janina język polski 1971-1973
Muszyński Stanisław fizyka, historia 1958-1974
Niedzwiecka Joanna biologia 1980-1999
Niepokój Janina   1952/1953
Nowak Aleksandra naucz. początkowe, kl. „0”,świetlica 1978-1998
Nowakowska- Kuliś Aleksandra język niemiecki 2001-2007
Nowicka Elżbieta historia, wych. obywat. 1972/1973
Ogrodnik Kazimierz historia 1973/1974
Orłowski Radosław technika 1999/2000
Osiecka Jolanta chemia 1988- 1998
Osiecki Andrzej w-f 1951/1953
Ostaniewicz Jadwiga naucz. początkowe 1969-1997
Panek Katarzyna plastyka, język angielski 1999-2008
Parulska (Hajdamowicz) Czesława    
Pawlak S. kl. I-IV 1955/1956
Pawlukowa Eugenia kl. I-IV 1945-1947
Pawłowska- Dzik Aldona historia 1984-1998
Pełka (Łyszczarek) Marzena świetlica 1998-2000
Petraszko Marian kierownik szkoły 1945-1950
Petraszko Olga kl. I-IV 1945-1951
Piecunko Maria język ukraiński 1997-2002
Piekarska Małgorzata religia 2006-nadal
Pieńkowski Wacław matematyka 1945
Pietkiewicz Jadwiga
[siostra Lilianna]
religia 2007-2008
Pietkiewicz Władysława kl. I-IV 1950/1951
Pietkun Ewa matematyka 1999/2000
Pietras Anna w-f 1996-2001
Pilawska Jadwiga fizyka, biologia, chemia 1972/1973
Piotrowicz Oliwia

język polski

z-ca dyrektora szkoły

1999-2007
2000 – 2004
Pisialski Janusz wych. obywatel., świetlica 1979-1986
Pitus Jolanta naucz. początkowe 1999-2002
Podgórska Emilia świetlica 1962/1963
Porydzaj Edward muzyka, chór 1982/1983
Powolny Marek w-f 1999-nadal
Pruszyńska Magdalena język polski 1999/2000
Przewódzka Joanna chemia 1985-1987
Psujek Nina naucz. początkowe 1982-1998
Puczel Czesław w-f, geografia 1970- zm. 1995
Pusio Aneta wychowanie do życia w rodzinie 2007
Pysz Małgorzata matematyka 1999-2008
Rachmanin Aleksandra język angielski 1945
Raczuk Jolanta religia 1999/2000
2004/2005
Raczyńska Anna język rosyjski
z-ca dyrektora szkoły
dyrektor
1969-1987
1973–1985
1985–1987
Radulska Jadwiga naucz. początkowe
z-ca dyrektora szkoły
dyrektor
1981-1996
1985–1986
1987–1994
Raksimowicz Klemens w-f 1945-1948
Rasimowicz Teresa biologia 1970/1971
Regner Aniela kl. I-IV 1951-1963
Reichel Benon kl. I-IV 1955/1956
Reiss Wanda matematyka
z-ca kierownika szkoły
1964-1971
…… –1971
Reiss Stefania język polski 1951-1975
Rodziewicz Irena  język polski, historia 1951-1956
Rogowska Irena śpiew, chór, język rosyjski 1963/1964
Roksela Kamil w-f 1999/2000
Romejko Anna religia 1999-2006
Roszak (Kowalczyk) Marta język angielski 2003-nadal
Roszkowska Urszula kl. „O” 1981/1982
Rozmuszcz Janina   1945-1948
Rucin Alojzy   1953/1954
Rudak Alina język polski 1982-nadal
Rudziecka Helena język polski 1945-1948
Rudź Danuta język polski
z-ca dyrektora szkoły
1985-1992
1986–1992
Rusiecki Jan matematyka 1956-1972
Ruszczyk (Gajdamowicz) Czesława fizyka 1952-1956
Ruszczyk Zygmunt   1953-1955
 Rutkowski Jan w-f 1955/1956
Rutkowski Stanisław chemia, śpiew 1957-1959
Rybińska (Dojlido) Marzena matematyka 1999/2000
Sabatowicz Zygmunt historia 1945
Sadłowska Anna religia 1997-2000
Saik Marek matematyka 1998/1999
Sawicz Marta język angielski 2000-2002
Schab (Szczodrak) Zofia kl. I-IV, matematyka 1960-1970
Sielska Danuta śpiew, zespół mandolinistów 1962-1964
Siemek Marek w-f 1982-1984
Sierakowska Krystyna plastyka 1982/1983
Sitnik (Cieleszyńska) Joanna historia 1999-2001
Siwicka Kamila biologia 1951/1952
Skakun Danuta matematyka, fizyka 1972/1973
Skibińska Maria przyroda 1999/2000, 2003
Skutecki Franciszek zaj. prakt.- tech. 1962/1963
Sokołowska Jolanta język polski, pedagog 2003/2004
2006-nadal
Smorczewska Irena matematyka
z-ca dyrektora szkoły
1971-1999
1993–1994
Sobiecka Waleria kl. I-IV 1962/1963
Sowińska Elżbieta język polski 1983-1985
Stadnicka Ewa naucz. początkowe, w-f 2000-2006
Stankiewicz Jolanta przyroda 2004/2005
Stasiuk Janusz fizyka 1970-zm.11.07.1998
Stępniak Marian zaj. prakt.- tech. 1964-?
Stolarz Bożena naucz. początkowe 1998/1999
Szalińska Helena biblioteka, przyroda, świetlica 1984-2005
Szczawińska Janina naucz. początkowe, świetlica 1976-2005
Szcześniak Barbara język polski 1962-1969
Szepiłło Mariusz fizyka 1998/1999
Szmyt Zofia język polski 1973-1979
Szostek Anna język polski 1980-1991
Szukiel (Wasilenko) Aldona kl. I-IV 1953/1954
Szukiel (Sobiecka) Waleria kl. I-IV 1955-1961
Szulikowska Zofia język rosyjski 1958-1964
Szydłowska Jolanta naucz. początkowe 1982-2007
Szydłowski Marian matematyka 1958/1959
Szylin Czesława język polski 1951-1955
Szymańska Barbara język polski, zespół teatralny 1985-1999
Szymańska Sylwia świetlica, naucz. początkowe
 

2001/2002
2003-2005

2008-nadal

Szymberska Wanda w-f 1962-1964
Szymkiewicz (Marzec) Helena biologia, w-f 1969-1986
Szymkiewicz Henryk zajęcia prak.-tech. 1969-1974
Świackiewicz Witold biologia, geografia 1951/1952
Świderska Urszula przyroda 2005/2006
Świtel Irena język polski, historia 1951-1956
Tęcza Ryszard przyroda 2005/2006
Tomasik Wiesława naucz. początkowe 1991-1993
Tomczak Bożena język polski 1999/2000
Tomczak Elżbieta historia, WoS 1998-2000
Trypucka (Borkowska) Agnieszka religia, biblioteka 1995-nadal
Trzeciakowski Lucjan muzyka 1982/1983
Tylman Roman matematyka 1982-1995
Ulińska Halina pedagog 1990-2000
Urbanowicz Magdalena język angielski 1999/2000
Wachnik (Szymańska) Anna język polski 2001-2007
Walaszczyk Jadwiga historia, geografia 1969-1971
Walesiak Anita język angielski 2001/2002
Wałowska Marlena język angielski 1993-1996
Wąsik Elżbieta
 
 język polski
z-ca dyrektora szkoły
 
1993- nadal
1999–nadal
 
Wąsik Mariusz język polski 1999-2001
Wesołowska Alicja technika 1998/1999
Wilczak Dorota naucz. początkowe 1999-nadal
Winiecka Maria matematyka 1945
Wiśniewska (Kubińska) Barbara matematyka, naucz. początkowe 1969-1996
Witkowska Zofia matematyka, język polski 1958-1964
Wojnarski biologia 1958/1959
Woronowicz Janusz dyrektor, historia 1994-nadal
Woszczyk Łucja matematyka 1999/2000
Wronisz Elwira biologia, chemia 1996-2000
Wysłouch Janina kl. I-IV 1945-1954
Wyszkowska Grażyna język polski 1999/2000
Wyżlic Maria matematyka 1956-1974
Zachorlik Marta matematyka, geografia 1958
Zalewska Katarzyna naucz. początkowe 1993/1994
Zalewska matematyka, biologia, geografia 1958/1959
Zaremba Brunon zajęcia prak.-tech. 1962-1964
Zawadzka Jadwiga religia 1990/1991
Zawadzka Małgorzata [Siwek] naucz. początkowe, matematyka 1996-2001
2004-2006
Ziemba Stanisława geografia 1950/1951
Zinkiewicz Bronisława biologia, geografia 1950/1951
Ziółkowska (Kimbar) Elżbieta biblioteka 1983/1984
Ziółkowski Zdzisław w-f 1978/1979
Zwierzykowska Alicja biblioteka, w-f, świetlica 1985-nadal
Zygadło Ryszard historia 2001-2005
Zygowska Anna język polski 2007-nadal
Zygmunt Edward dyrektor, geografia 1981-1985
Żebrowska Renata chemia 1982-1985
Żołędziowska Monika matematyka 1999-2008
Żukowska Genowefa    

      [Brak informacji w protokołach w latach 1964-1968 i 1975-1978.]

 
« Wstecz


Dyskusja: "KADRA PEDAGOGICZNA 1945 - ....."
Data: Nazwa: Komentarz:
26.07.2013, 17:21 Anna Mirynowicz - nauczycielka w latch 1945-1961
01.10.2015, 21:31 Monika
19.12.2015, 11:05 Stanisława Szulikowska
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze

 

 

 

2016/2017-II PÓŁROCZE

KLASY

NAUCZYCIELE 

1 8.00 - 8.45
2 8.55 - 9.40
3 9.50 - 10.35
4 10.45 - 11.30
5 11.40 - 12.25
 

przerwa obiadowa

dla klas 1-3

6 12.40 - 13.25
 

przerwa obiadowa

dla klas 4-6

7 13.45 - 14.30

SPRAWDŹ AKTUALNY JADŁOSPIS

NASZEJ STOŁÓWKI