FINAL LIGII PIŁKI SIATKARSKI DZIEWCZĄT KLAS PIĄTYCH

18.06.2018, 17:10, redakcja

W dniu 15.06.2018r. w ,,Hali Mistrzów” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kętrzynie został rozegrany Finał Ligii ,,trójek siatkarskich” dziewcząt klas piątych

W turnieju wzięło udział 5 najlepszych zespołów trójkowych dziewcząt rywalizujących w turniejach w roku szkolnym 2017/18. Szkołę naszą reprezentowały 2 zespoły trójkowe. W turniej mecze rozgrywane były w systemie ,,każdy z każdym”. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się nasz I zespół, który wygrał wszystkie mecze i zajął zdecydowanie I miejsce w całym turnieju. Było to pierwsze zwycięstwo naszych dziewcząt, gdyż w poprzednich turniejach zajmowały one z reguły II miejsca. Bardzo dużą niespodziankę sprawił natomiast zespół II w składzie N. Rogińska, A. Żółtowska i E. Biełaga, które w tie-brecu przegrały z faworytkami turnieju dziewczętami z SP nr 4 i zajęły III miejsce w zawodach. Turniej odbył się w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a wszystkie uczestniczki imprezy otrzymały okolicznościowe nagrody rzeczowe i medale za zajęcie pierwszych trzech miejsc oraz udział w turnieju.
Szkoła nasza za udział w cyklu Ligii Szkół Podstawowych otrzymała 3 piłki siatkowe ,,Molten” o wartości” ok. 300 zł.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA- miejsca naszych zawodniczek
I miejsce SP nr 1 Kętrzyn – W. Sławecka, W. Zalewska, R. Wależak, K. Zając.
III miejsce SP nr 1 Kętrzyn – E. Biełaga, A. Żóltowska, N. Rogińska

Szkołę naszą reprezentowały: Anna Żółtowska, Roksana Wależak, Ewa Biełaga, Wiktoria Sławecka, Karolina Zając, Wiktoria Zalewska, Anna Żółtowska
Wszystkim uczestniczkom turnieju gratulujemy osiągniętych wyników.
Poprzez stronę internetową naszej szkoły chciałbym serdecznie podziękować Pani Judycie Radziwon, Wioletcie Sosnowskiej, Agnieszce Prewedzie za bardzo sprawne i profesjonalne zorganizowanie tego właśnie turnieju. Podziękowania należą się także dziewczętom z Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie, które zawsze pomagają nam w sędziowaniu meczy siatkarskich towarzyszącym imprezom miejskim.
Ze sportowym pozdrowieniem: Marek Powolny